כתיבה

"סופר כותב כי אחרת הנשמה שלו תגווע ברעב" (ביורן רונג)

משבר שווה אלף מילים. בעצם הרבה יותר מאלף. לא יכולה לתאר לעצמי ולכם את חיי ללא המשבר ההוא שגירד לי את הנפש משכבותיה המיותרות, זרק לפח את כל ההגנות וחשף דמעות של דכאון. 

מה צומח מתוך דכאון? ממש כמו הקלישאה: עץ לימונדה! אם בוחרים בכך. הלימונדה שלי היא בעיקר הכתיבה, שהחלה לנבוע מתוכי ברבע אחריי הדכאון. 

הכתיבה לימדה אותי לשמוח, לברוא שפה משלי ולבטא את עולמי. אני כותבת שירים וסיפורים בערך כמו שאני מצחצחת שיניים. כל יום! ומספר פעמים ביום, כדי לשמור על בריאות הנפש, על הכוח שמחייה אותי, שמייצר אווירה נעימה בתוכי ומתוכי ומקרב אליי אנשים. 

לכל אחד יש "משהו" שמצליח לו בקלות וללא מאמץ, שלי זוהי הכתיבה (אבל לא רק). ומה שלכם? שווה בעיניי להתעכב על זה. תיווכחו שיש יותר מדבר אחד.

הנוסחה המדויקת עבורי בכתיבה היא "השילוש הקדוש": הקשבה לנפש, העזה ומעוף.

מה זה אומר בפועל? שאני משאירה את הנפש פתוחה ל…הכל בעצם, וצורפת את מה שמתרחש בה לצירופים של מילים.

אני מציעה שתי אפשרויות של מילים לכם ועבורכם.

  • סדנת כתיבה- לעוף על המילון.
  • כתיבה בצורפות אישית- הרעיון שלך- המילים שלי.

לעוף על המילון
זה אומר שכל אחד יכול לכתוב, שאין צורך להיות בקיא בעולם הספרות אבל כן להקשיב לנפש ולשוחח איתה פנימה והחוצה ולהיות מוכן לעוף! כן, לעוף ולכבד את המילון אבל לברוא שפה ייחודית ומדהימה משלך. כמו טביעת אצבע, אין עוד אחת כזאת בעולם.

למה כדאי לך? כי העולם, כן העולם! מחכה גם למילים שלך!

כתיבה בצורפות אישית

בשבילי טקסט טוב הוא כמו תכשיט יפה, ואני יודעת לצרוף טקסטים כאלה לפי הזמנה ובהתאמה אישית. אז…
אם סבתא חוגגת שמונים, או אבא פורש לגמלאות, בת- מצווש על הפרק, או טקס חידוש נדרים, נפלא! הפקתם הכל בדקדוק מדהים אבל מה עושים עם הברכה? ועם הספר לכבוד האירוע? בדיוק בשביל זה אני כאן.
אשמח ליצור עבורכם ואתכם, בתהליך משותף: טקסט אישי, מצחיק או רציני, נוגע ומרגש, סוקר ומברך ועוד כיד הדמיון והחלום.

אז ש...נכתוב?

השאירו כאן מילים משלכם כדי שאחזור בהקדם

פוסטים בנושא

תדמייני שאת כוכבת

הצגה של שחקניות אסירות בנווה תרצה. נדמה שאחריי פתיחה כזו אין צורך להוסיף, אולי רק להקדים מעט: על ההצגה תגלו כשתמשיכו לקרוא, אבל בזכות "מזג

קרא עוד »

המפגרת של חוג מנדלה

בגיל 54 הייתי המפגרת של חוג המנדלה. לא משום שלא הבנתי את החומר, אלא משום שאחרי השלב הראשוני של שרטוט המנדלה המשכתי לעצב ולצבוע ל…א…ט.

קרא עוד »

משאירים חותם

אם אתם כותבים יש לי הצעה עבורכם. והיא שווה אפס עלות ומליון איכות! נשמע מסקרן? אז קודם הקדמה, אחריה ההצעה. מבטיחה. בגיל 54! מעט אחרי

קרא עוד »