הדרכת הורים

"לפני נישואי היו לי שש תיאוריות על גידול ילדים; עכשיו יש לי שישה ילדים ואף לא תיאוריה אחת" (ג'ון וילמוט)

תשכחו ממה שסיפרו לנו כל השנים אודות המקצוע העתיק בעולם. הורות, היא ולא אחרת אוחזת בתואר הזה. זוכרים?! אדם וחוה הוריהם של קין, הבל ושת?! וכן, הורות היא מקצוע ובעיניי, החשוב מכל המקצועות.
ועוד משהו, אני מרשה לעצמי לקבוע שאתם הורים נהדרים! איך אני יודעת? כי אתם פועלים על פי ההחלטה הטובה ביותר שזמינה עבורכם בכל רגע נתון. אבל! (כן יש אבל) האם זה אומר שכל מה שאתם עושים הוא נהדר? זה כבר סיפור אחר, כי לעיתים מתרחשות טעויות. טעויות שאם הייתם מודעים לתוצאותיהן, ודאי הייתם נמענים מלעשותן. עכשיו בידכם הבחירה: האם להתייסר ולהכות על חטא בשל הטעויות שנעשו, ובכך לקבע את המצב הקיים? (ובינינו, האם זה ישפר את מצב העניינים?) או לבחור באפשרות אחרת: לקבל את הטעויות שנעשו ולצמצם את הישנותן על ידי למידת והטמעת מיומנויות וכלים חדשים שיעזרו לכם להשיג את התוצאות הרצויות.
מה תרוויחו אם תבחרו באפשרות השניה? תיצרו אווירה נעימה ומכבדת, תקשורת פתוחה ואיכותית בתוך המשפחה ותחושה שהבית הוא המקום לחזור אליו ולא לברוח ממנו.
אייך עושים זאת?
אני מציעה דרך ייחודית לרכוש "הוראות הפעלה"- הדרכת ההורים שלי.

למי היא מיועדת?

לכם הורים למתבגרים שמעוניינים לעבור תהליך של שינוי ולהחזיר לעצמכם את תחושות ההנאה והסיפוק בתפקיד ההורי. לכם, שנכונים להיפרד מאמונות ודפוסים שאינם משרתים את הורותכם בצורה טובה ולקבל חדשים טובים יותר. לכם, שמעדיפים תהליך בליווי אישי, כזה ש"נתפר לפי מידותיכם" ומותאם למטרות ולצרכים שלכם, תוך התחשבות באורח החיים, בערכים המשפחתיים ובכוחות של בני הבית.

באילו נושאים עוסקים?

בכל נושא שמעסיק אתכם הורים למתבגרים. כל נושא! קחו למשל: הצבת גבולות- איך עושים זאת בצורה יעילה? מיניות בגיל ההתבגרות- איך מדברים על זה? תקשורת עם מתבגרים- מה כדאי וחשוב ועל מה אפשר לוותר? עידן המסכים והרשתות החברתיות- איך מתמודדים עם כל אלו? ועוד.

מה קורה במפגשים?

מפגשים שבועיים בני שעה וחצי שנערכים בקליניקה הפרטית שלי. המפגשים מותאמים למטרות ולצרכים הייחודיים לכל משפחה ומתייחסים בהם לכל הנושאים שעולים במפגשים. צעד אחר צעד, מושגים: התפתחות והעצמה הורית ושינוי מרענן, משמעותי ואיכותי עבור המשפחה כולה. איך זה קורה? באמצעות שיחות, משחקי תפקידים, דמיון מודרך בגישת Nlp ובקלפים השלכתים.

הדרכת ההורים שלי מתאימה גם לכם?

השאירו כאן פרטים כדי שנשוחח בהקדם, כי הכל מתחיל בשיחה.

פוסטים בנושא